Друк

Адвокат

Адвокат — фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність на підставах та в порядку, що передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Адвокат сприяє захисту прав, свобод та представляє законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, подає іншу юридичну допомогу.

Наші адвокати активно працюють у сфері представництва інтересів юридичних осіб перед державними органами, захисту посадових осіб в ході кримінальних проваджень та здійснюють:

  • юридичний аналіз договорів при підготовці операції, оцінка ризиків господарських операцій;
  • підготовку відповідей на запити податкових інспекцій, інших контролюючих і правоохоронних органів; супровід всіх видів перевірок;
  • проведення семінарів з трудовими колективами організацій ( захист від «беззаконня», «мистецтво оборони» - підготовка до візитів правоохоронних органів, проведенню перевірок, обшуків, і ін. );
  • оскарження дій та рішень податкових інспекцій в адміністративних судах;
  • здійснюють захист свідка, підозрюваного в кримінальному провадженні на всіх стадіях (досудового розслідування, судів всіх рівнів); юридичний аналіз перспективи кримінальної справи; представництво інтересів юридичної особи, представництво інтересів потерпілого, супровід цивільного позову в кримінальному процесі;
  • робота з виконавчими службами (представництво інтересів боржника і стягувача), зняття неправомірно накладених арештів на майно, супровід питань, пов'язаних з примусовою реалізацією майна (конфіскації за вироком, публічні торги), повернення застав (обраних як запобіжні заходи) по кримінальному провадженню.

Звернувшись до нас за допомогою Ви отримаєте допомогу висококваліфікованих спеціалістів, які допоможуть Вам захистити законні права та інтереси.

Наша адреса:

01601, м. Київ, вул. Мечникова, 16,

поверх 4, офіс 4

telephone (044) 253-40-99

ks (096) 346-10-68

life (063) 207-09-11

mts (099) 369-91-10