Друк

Ліквідація СПД

До уваги підприємців!

Відповідно до ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями від 08 липня 2010 року № 2464-VI та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06 грудня 2016 року № 1774-VIII починаючи з 01 січня 2017 року платниками єдиного соціального внеску є фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

Особи, зазначені у пункті 4 частини першої  статті 4, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування. (інформація отримана з офіційного джерела www.rada.gov.ua)

Таким чином, фізична особа – підприємець, навіть не здійснюючи діяльності, незалежно   від обраної системи оподаткування повинна нараховувати та сплачувати єдиний соціальний внесок (станом на 01 січня 2017 року складає 704 грн). 

Юридична компанія «Лєтрадос» надає послуги з проведення ліквідаційних процедур фізичних осіб – підприємців (СПД). Ліквідація в цьому випадку починається з прийняття фізичною особою рішення про припинення підприємницької діяльності та реєстрації його у єдиному державному реєстрі. 

Послуга з ліквідації включає:

- повну юридичну консультацію з приводу ліквідації;

- підготовку документів для ліквідації та реєстрація їх в районній Державній адміністрації;

- зняття з обліку  в податковій інспекції та пенсійному фонді;

- супроводження перевірок в процесі ліквідації;

Вартість послуги становить:

- 499 грн. - припинення СПД (ФОП, ПП) у райнній Державній адміністрації та внесення в Єдиний державний реєстр відповідного запису.

- 1499 грнприпинення СПД (ФОП, ПП) у райнній Державній адміністрації та внесення в Єдиний державний реєстр відповідного запису, зняття з обліку в податковій інспекції, пенсійному фонді (у разі якщо Ви були зареєстровані до жовтня 2013р.), проходження перевірок. Вартість даної послуги поширюється на СПД (ФОП, ПП) що не займались діяльністю останні 3 роки, не мали найманих працівників, відсутній або закритий банківський рахунок.

- від 3000 грн припинення СПД (ФОП, ПП) у райнній Державній адміністрації та внесення в Єдиний державний реєстр відповідного запису, зняття з обліку в податковій інспекції, пенсійному фонді (у разі якщо Ви були зареєстровані до жовтня 2013р.), проходження перевірок. Вартість даної послуги поширюється на СПД (ФОП, ПП) які здійснювали діяльність в будь - який період за останні три роки.

У вартість послуги не входить:

- нотаріальні послуги;

- сплата штрафних та фінансових санкцій уразі їх виникнення під час проходження перевірок.

Для більш детальної інформації звертайтесь за телефонами:

044 253-40-99

096 346-10-68

099 369-91-10 

Ліквідація фізичної особи - підприємця - тривалий та непростий процес.  Спеціалісти нашої компанії проведуть для Вас процес ліквідації  в найкоротші терміни та допоможуть мінімізувати можливі фінансові ризики при проведенні перевірок, які проводяться контролюючими органами в процесі ліквідації.

Наша адреса:

01601, м. Київ, вул. Мечникова, 16,

поверх 4, офіс 4

telephone (044) 253-40-99

ks (096) 346-10-68

life (063) 207-09-11

mts (099) 369-91-10