Друк

Реєстрація РРО

Суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (Закон України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг").

Тобто, якщо Ви вирішили займатись підприємницькою діяльністю, яка підпадає під дію вищевказаного Закону, виникає потреба в реєстрації реєстратора розрахункових операцій (РРО).

Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам швидко та без зайвих турбот провести реєстрацію РРО, витративши на це мінімум часу.

Строк реєстрації РРО складає до 10 робочих днів в залежності від району реєстрації РРО та необхідності отримати довідку для оформлення ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими чи алкогольними виробами.

Зателефонуйте нам щоб скористатись даною послугою та зберегти Ваш дорогоцінний час!

Наша адреса:

01601, м. Київ, вул. Мечникова, 16,

поверх 4, офіс 4

telephone (044) 253-40-99

ks (096) 346-10-68

life (063) 207-09-11

mts (099) 369-91-10