Друк

Реєстрація юридичної особи

Юридична особа - це організація, що має відособлене майно, може від свого імені здобувати майнові й особисті немайнові права й мати обов'язки, бути позивачем і відповідачем у суді, арбітражному суді або в третейському суді.

На сьогоднішній день в Україні існують багато організаційно – правових форм утворення юридичних осіб, таких як: приватне підприємство, товариство з обмеженою відповідальністю, відкрите та закрите акціонерне товариство та інші) Але найпоширенішею формою організації юридичної особи було і залишається ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ характерною особливістю якого є ОБМЕЖЕНА відповідальність його учасників, тобто учасники Товариства несуть відповідальність в межах свої часток внесених у статутний капітал.

Реєстрація юридичної особи потребує всебічного та кваліфікованого підходу.

Наша компанія надає послугу реєстрації юридичних осіб у будь-яких організаційно-правових формах, в тому числі:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю; 
  • Приватне підприємство;
  • Приватне акціонерне товариство;
  • Публічне акціонерне товариство;
  • Благодійний фонд;
  • Громадська організація;
  • Підприємство з іноземними інвестиціями та ін.

Але лише визначитись з організаційно – правовою формою підприємства не достатньо для початку господарської діяльності. В залежності від обраної сфери діяльності майбутнього підприємства Вам необхідно також визначитись з видами діяльності відповідно до КВЕД (класифікатор видів економічної діяльності), як основним так і додатковими.

Юридична особа має свою печатку із зазначеним індивідуальним найменуванням та кодом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Якщо Ви вагаєтесь при обранні певної організаційно – правової форми для Вашого майбутнього підприємства, виборі видів діяльності та не маєте достатньо досвіду в сфері реєстрації його у відповідних державних структура – довірте цю роботу професіоналам!

Реєстрація юридичної особи - Ваш перший крок до великого бізнесу! 

Для початку необхідно лише зателефонувати нам і висловити свої побажання – все інше ми зробимо за Вас!

Наша адреса:

01601, м. Київ, вул. Мечникова, 16,

поверх 4, офіс 4

telephone (044) 253-40-99

ks (096) 346-10-68

life (063) 207-09-11

mts (099) 369-91-10