Друк

Господарські справи

Систематична, самостійна, ініціативна діяльність, яка вчиняється з метою досягнення певних соціальних та економічних результатів на власний ризик – саме так звучить сучасна дефініція підприємницької діяльності. З подібним визначенням повністю «погоджується» Господарський кодекс України встановлюючи у статті 6, що загальними принципами господарювання в Україні є вільний рух капіталів, товарів та послуг на території України, обмеження державного регулювання економічних процесів, заборона незаконного втручання у господарські відносини, свобода підприємницької діяльності.

Економічна самостійність, відокремленість та незалежність суб’єктів господарювання від держави та один від одного надає можливість вільно та на власний розсуд провадити будь – яку діяльність не заборонену законом, бути учасником будь – яких господарських правовідносин, вільно обирати контрагентів. Але в той же час, всі підприємства та фізичні особи – підприємці несуть ризик порушення, а іноді навіть невиконання контрагентами умов договорів, що призводить до виникнення конфліктних ситуацій.

Діюче законодавство України надає можливість врегулювання та вирішення господарських спорів в досудовому порядку (шляхом переговорів, зустрічей, направлення листів та претензій) та у судовому порядку. Також суб’єктам господарювання надано можливість врегулювати наявний конфлікт у поза судовому порядку – шляхом медіації.

Предмети господарських спорів є досить різноманітними-визнання договорів недійсними / припиненими / продовженими / виконаними, стягнення заборгованості за поставлений товар / надані послуги, корпоративні конфлікти, спори про зобов’язання вчинити / утриматись від певних дій, стягнення штрафних санкцій, визнання права власності… Слід зазначити, що в Україні існує досить різноманітна, іноді навіть протилежна судова практика – в практично ідентичних правовідносинах можна побачити протилежні рішення. Це говорить про те, що успіх у конкретно взятому господарському спорі залежить від правильного аргументування законодавчих підстав для своїх вимог, формування зрозумілої, послідовної та логічної доказової бази, володіння практичним досвідом та навичками представництва інтересів в судовому засіданні.

Юридична компанія «Летрадос» здійснює ефективне представництво і захист інтересів своїх клієнтів в судових процесах будь-якої складності. Наша судова практика набула репутацію надійного партнера у вирішенні спорів, включаючи спори з високою вартістю ризиків. Крім цього, юристи компанії супроводжують судові справи, які виключають наявність конфлікту, але в той же час дають можливість отримати клієнту необхідний результат.

Нашими основними перевагами є:

- постійний і якісний аналіз нової судової практики вирішення спорів;

- вивчення індивідуальної позиції кожного судді, який розглядає справу нашого клієнта;

- застосування відпрацьованих тактик і стратегій ведення судового процесу;

 відмінне знання норм процесуального законодавства.

В РАМКАХ ПРАКТИКИ Ми надаємо послуги з консультування, супроводження та комплексного ведення:

-  Спорів, що виникають при укладенні, зміні, розірванні і виконанні господарських договорів, включаючи спори про стягнення боргів і збитків;

-         Корпоративних спорів;

-         Справ про банкрутство;

-        Спорів, пов'язаних з будівництвом, нерухомістю і землекористуванням;

-        Спорів про захист прав споживачів;

-         Справи про порушення антимонопольного законодавства та недобросовісної конкуренції;

-          Досудового врегулювання спору, медіації, а саме:

o          Правовий аналіз конфлікту;

o          Надання усних та письмових консультацій;

o          Визначення можливих варіантів врегулювання  спірних питань;

o           Підготовка та проведення переговорів (врегулювання спору);

o           Підготовка та юридичний супровід підписання угод (меморандумів) про врегулювання спору;

o           Підготовка претензій, розробка подальшої схеми роботи з контрагентом.

Якщо у Вас виникли питання або Вам потрібні представництво та захист Ваших прав і законних інтересів, зверніться до фахівців нашої компанії.

Наша адреса:

01601, м. Київ, вул. Мечникова, 16,

поверх 4, офіс 4

telephone (044) 253-40-99

ks (096) 346-10-68

life (063) 207-09-11

mts (099) 369-91-10