Друк

Тендерна документація

Юридична компанія «Лєтрадос» пропонує наступні послуги з отримання документів для участі в тендерах так і для будь-яких інших потреб:

$   - отримання довідки про відсутність справи про банкрутство

$   - отримання довідки про несудимість

$   - отримання  виписки, витягу довідки з Єдиного державного реєстру України

$   - отримання довідки про відсутність заборгованості

Вартість отримання відповідних документів залежить від строків їх надання.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

(099) 369-91-10

(096) 346-10-68

(044) 253-40-99

Скориставшись послугами нашої компанії Ви збережете Ваш дорогоцінний час!

Друк

Дозволи та ліцензії

Деякі види господарської діяльності в нашій державі можуть бути здійснені лише за умови отримання відповідних дозволів та ліцензій.

Так, наприклад, для здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями суб'єкт господарської діяльності повинен мати торгівельну площу не менше 20 кв.м. та отримати відповідну ліцензію.

Застосування дозвільної системи щодо окремих видів господарської діяльності обумовлено необхідністю певного контролю держави над виробничим чи іншим процесом, наприклад в силу його небезпечності. Так, якщо Ви вирішили відкрити заклад ресторанного господарства то Вам обов'язково необхідно отримати дозвіл відповідної санітарно-епідеміологічної служби.

Отримання дозволів та ліцензій в багатьох випадках супроводжується бюрократичною тяганиною, яка, нажаль, ще характерна для нашої держави.

Наша компанія допоможе Вам швидко та у найкоротші терміни отримати той чи інший дозвіл чи відповідну ліцензію, що збереже Ваш час та сили.

Друк

Бюро перекладів

Якщо Ваш бізнес успішно розвивається та виходить за межі кордонів України рано чи піздно виникає необхідність в професійному перекладі документації на іноземну мову чи синхронному перекладі під час ділових зустрічей. Для цього не обов'язково знати усі іноземні мови - достатньо звернутись до спеціалістів-професіоналів, які допоможуть Вам у подоланні будь-яких мовних бар'єрів. 

На базі Юридичної компанії "Лєтрадос" створено бюро перекладів, що надає послуги як письмового так і усного перекладу на більш ніж 50 мов.

 

Друк

Договірна робота

Окремою послугою нашої компанії є послуга з розробки проектів та юридичного аналізу вже існуючих документів договірних правовідносин (договора, контракти, протоколи та ін.).

Послуга надається з метою уникнення неоднозначного тлумачення окремих пунктів договорів чи контрактів, виявлення прихованого підтексту, який може вподальшому негативно вплинути на розвиток договірних відносин, запобігання негативним фінансовим наслідкам.

Друк

Абонентське юридичне обслуговування

Юридична компанія «Лєтрадос» надає послуги з абонентського юридичного обслуговування діяльності підприємства, тобто надання комплексної юридичної допомоги з усіх питань, що стосуються діяльності юридичної особи та фізичної особи – підприємця на протязі відповідного періоду, попередньо встановленого сторонами.

Перевагами комплексного юридичного обслуговування є:

  • постійний правовий аналіз Вашої діяльності на предмет відповідності її нормам чинного законодавства;
  • юридичний аналіз та підготовка господарських договорів з контрагентами;
  • оформлення та проведення будь – яких реєстраційних дій, пов'язаних із зміною статутних документів та не пов'язані із такими змінами на безоплатній основі (вартість абонентського обслуговування включає необмежену кількість проведення такого роду дій);
  • економія грошових коштів у зв'язку із відсутністю потреби утримувати окремий юридичний відділ та багато інших переваг.

Скориставшись послугою абонентського юридичного обслуговування Ви матимете постійного правового захисника, який стоїть на сторожі Вашої безпеки!

Наша адреса:

01601, м. Київ, вул. Мечникова, 16,

поверх 4, офіс 4

telephone (044) 253-40-99

ks (096) 346-10-68

life (063) 207-09-11

mts (099) 369-91-10