Друк

Ведення бухгалтерського та податкового обліку

Для визначення стану та руху грошових коштів, в тому числі з метою оподаткування, юридичні особи та фізичні особи – підприємці ведуть бухгалтерський та податковий облік. Ведення бухгалтерського та податкового обліку є дуже важливим процесом на підприємстві та кваліфікація спеціаліста, який цим займається повинна бути дуже високою, оскільки порушення порядку його ведення можуть тягнути за собою великі фінансові втрати.

Юридична компанія «Лєтрадос» надає послуги з ведення бухгалтерського та податкового обліку за принципом аутсорсингу – тобто ведення його за межами самого підприємства. Бухгалтерський аутсорсинг має ряд переваг в порівнянні з класичним способом ведення бухгалтерського обліку, коли на підприємстві працює постійний бухгалтер.

Даний вид аутсорсингу є оптимальним для юридичних осбі та фізичних осіб – підприємціяв, які мають визначену кількість бухгалтерських проводок та операцій, тобто не потребують постійної присутності на підприємстів окремої особи, яка займається веденням бухгалтерського обліку. Ще однією перевагою є те що вартість послуг бухгалтерського та податкового аутсорсингу значно менше ніж заробітна плата для головного бухгалтера.

Спеціалісти нашої компаніЇ мають досвід ведення бухгалтерського обліку у великих торгових та фінансових компаніях та нададуть Вам якісні та кваліфіковані послуги.

Наша адреса:

01601, м. Київ, вул. Мечникова, 16,

поверх 4, офіс 4

telephone (044) 253-40-99

ks (096) 346-10-68

life (063) 207-09-11

mts (099) 369-91-10